Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

AQUACENTRUM ŠUTKA

Plavání kojenců, miminek, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let v AQUACENTRUM ŠUTKA,Praha 8

AQUACENTRUM ŠUTKA  http://www.sutka.eu

Čimická 848/41, Praha 8, GPS: 50.127323, 14.433009

Parkování: ZDARMA, 270 parkovacích míst včetně stání pro handicapované

Metro: C – Kobylisy

Autobus: Čimický háj (102, 144, 152, 177 a 200)

 

Výukový bazén pro plavání miminek, kojenců, batolat  (vhodné pro kojence od 6 měsíce věku až pro děti do cca 2,5 let)

Bazén je nerezový, vhodný pro plavání miminek od 6 měsíců, teplota cca 30 – 31 °C.

Jedná se o zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání  – výukový bazén, šatnové zázemí se sprchami, dětský koutek a prostor pro sušení vlasů  – u výukového bazénu nejsou klasické skříňky, pro cennosti slouží skříňky na 10 Kč.  Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Po dobu kurzů není bazén přístupný veřejnosti.

Hlavní vchod je společný pro Aquacentrum i výukový a relaxační bazén. Každý účastník kurzu obdrží vstupní kartičku na jméno dítěte a to jako přílohu e-mailu přihlášení na kurz (kartičku si musí účastník vytisknout). Kartičku vymění na pokladně Aquacentra za čip, který mu umožní vstup do výukového bazénu (schody dolů proti hlavnímu vchodu) nebo do relaxačního bazénu (vstup před hlavní turniket u pokladny, relaxační bazén je umístěn přímo v prostorech Aquacentra u vodního baru a skluzavky).

Čip musí být na pokladně vrácen do 45 minut po skončení lekce ve výukovém bazénu, účastník po vrácení čipu opět obdrží kartičku dítěte. Za ztrátu čipu je účtován poplatek 800 Kč.

Ideální je dostavit se 15 minut před samotnou lekcí, ať můžete v klidu převléct sebe i dítě, po skončení lekce je ideální strávit 30 minut aklimatizací v dětském koutku.

Před vstupem do prostoru herničky na Šutce se rodiče i děti vyzují a boty uloží pod lavičky, kočárky se také nechávají v prostoru u laviček – prostory herničky jsou již „čistou zónou“.

Doprovod vstupuje na kartičku dítěte – není třeba dopředu hlásit ani mít další kartičku. Žádné další poplatky za doprovod nejsou účtovány. Doprovodu (např. tatínek, babička, dědeček atd.) je vstup do prostoru výukového bazénu na Šutce povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které se nutné v prostorách výukového bazénu určeného pro plavání kojenců dodržovat.

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro plavání miminek (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné – sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Aklimatizace – dětský koutek – k využití před a po plavání ….

Relaxační bazén (bazén u vodního baru) má teplotu vody cca 29°C a je vhodný pro plavání starších dětí od cca 2,5 let

Vstup je přes hlavní šatny.

Hlavní vchod je společný pro Aquacentrum i výukový a relaxační bazén. Každý účastník kurzu obdrží vstupní kartičku na jméno dítěte a to jako přílohu e-mailu přihlášení na kurz (kartičku si musí účastník vytisknout). Kartičku vymění na pokladně Aquacentra za čip, který mu umožní vstup do relaxačního bazénu (projdete rovnou do prostor hlavních šaten, máme tam malou herničku), do 60 minut po skončení lekce musí být čip vrácen.

Vstup bude umožněn 15 minut před samotnou lekcí, po skončení lekce je ideální strávit 30 minut aklimatizací v dětském koutku.

Doprovod nemá povolený vstup do relaxačního bazénu, výjimečně lze povolit vstup po předchozí domluvě..

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro miminko (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné – sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Copyright © 2017 Plavání pro děti Delfín. Všechna práva vyhrazena.