Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník PRAŽAČKA

Členské příspěvky Plavání Delfín z.s –  plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do cca 3,5 let v kojeneckém bazénu na Pražačce, Praha 3

DĚKUJEME – zkrácené kurzy v červnu jsou téměř OBSAZENY – máme poslední místa !

 

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na období ZÁŘÍ – PROSINEC 2020.

 

Měsíční členství ČERVEN 2020

Pro nové členy –  1.160 Kč (4 lekce)

Pro stávající členy 1.120 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 1.080 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

 

Pololetní členství ZÁŘÍ – PROSINEC 2020

Pro nové členy 3.770 Kč (13 lekcí)

Pro stávající členy 3.640 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 3.510 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

Pro sourozence poskytujeme slevy

Zkrácené členství (měsíční nebo letní, většinou 5 lekcí) nejsou cenově zvýhodněny, ani se po jejich absolvování neposkytuje sleva.

V úhradě za členství je zahrnut vstup pro všechny členy a jejich doprovod (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 25 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vráceny klíče na recepci), sauna u bazénu. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce, maximální počet dětí ve skupince je 6.

Sauna u bazénku pro všechny členy po dobu kurzů ZDARMA!!!!!!