Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník PRAŽAČKA

Členské přísvěvky Plavání Delfín z.s –  plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do cca 3,5 let v kojeneckém bazénu na Pražačce, Praha 3

DĚKUJEME – VŠECHNY kurzy LEDEN – BŘEZEN 2019 jsou zcela OBSAZENY!

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na období DUBEN – ČERVEN 2020.

Čtvrtletní členství DUBEN – ČERVEN 2020

Pro nové členy 3.190 Kč (11 lekcí)

Pro stávající členy 3.080 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 2.970 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

Pro sourozence poskytujeme slevy

Zkrácené měsíční členství (zkušební – letní kurzy, většinou 5 lekcí) nejsou cenově zvýhodněny, ani se po jejich absolvování neposkytuje sleva.

V úhradě za členství je zahrnut vstup pro všechny členy a jejich doprovod (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 30 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vráceny klíče na recepci), sauna u bazénu. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce, maximální počet dětí ve skupince je 6.

Sauna u bazénku pro všechny členy po dobu kurzů ZDARMA!!!!!!

Čtvrtletní členství LEDEN – BŘEZEN 2020

Pro nové členy 3.080 Kč (11 lekcí)

Pro stávající členy 2.970 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 2.860 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

Pro sourozence poskytujeme slevy