Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník plavání Aquacentrum Šutka

Členské příspěvky Plavání Delfín z.s. – plavání kojenců, miminek, batolat a dětí od 6. měsíce věku do cca 5 let – AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8, letní kurzy plavání pro kojence a děti na Šutce

DĚKUJEME – letní kurzy jsou zcela obsazeny

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA PLAVÁNÍ KOJENCŮ v období září – prosinec 2023

Pololetní členství –  ZÁŘÍ – PROSINEC 2023 – 5.040 Kč

(14 výukových týdnů)

Letní kurzy plavání na ŠUTCE –  SRPEN 2023 – 2.880 Kč

(8 lekcí plavání – lekce 360 Kč)

Čtvrtletní členství –  DUBEN – ČERVEN 2023 – 3.960 Kč

(11 výukových týdnů)

V úhradě za členství nebo kurz je zahrnut vstup na bazény v době spolkových aktivit pro všechny členy a jejich doprovod  (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 25 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vrácen čip na recepci). Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. U šaten výukového (kojeneckého) bazénu nejsou klasické skřínky, pouze skříňky na cennosti na 10 Kč (vratná záloha).

Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce do výukového bazénu, 15 minut před do relaxačního bazénu. Maximální počet dětí ve skupince je 9.

Uvedené platí pro výukový bazén (výukový bazén je vhodný pro plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do 2,5 let) i pro relaxační bazén (relaxační bazén je vhodný pro plavání dětí od cca 2,5 let věku)