Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník Aquacentrum Šutka

Členské přísvěvky Plavání Delfín z.s. – plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do cca 4 let – AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8

DĚKUJEME – VŠECHNY kurzy LEDEN – BŘEZEN 2020 jsou zcela OBSAZENY!

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na období DUBEN – ČERVEN 2020

Čtvrtletní členství –  DUBEN – ČERVEN 2020

Pro nové členy –  3.190 Kč (11 lekcí)

Pro stávající členy 3.080 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 2.970 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

Pro sourozence poskytujeme slevy

Zkrácené měsíční členství (zkušební – letní kurzy, většinou 5 lekcí) nejsou cenově zvýhodněny, ani se po jejich absolvování neposkytuje sleva.

Uvedené platí pro výukový bazén (výukový bazén je vhodný pro plavání kojenců, miminek a botolat od 6. měsíce věku do 2,5 let) i pro relaxační bazén (relaxační bazén je vhodný pro plavání dětí od cca 2,5 let věku)

V úhradě za členství je zahrnut vstup pro všechny členy a jejich doprovod (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 30 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vrácen čip na recepci). Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. U šaten výukového (kojeneckého) bazénu nejsou klasické skřínky, pouze skříňky na cennosti na 10 Kč (vratná záloha).

Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce do výukového bazénu, 15 minut před do relaxačního bazénu. Maximální počet dětí ve skupince je 9.

Čtvrtletní členství – LEDEN – BŘEZEN 2020

Pro nové členy  –  3.080 Kč (11 lekcí)

Pro stávající členy 2.970 Kč (uhrazené členství za předchozí období) nebo 2.860 Kč (uhrazené členství za dvě předchozí období)

Pro sourozence poskytujeme slevy

Zkrácený letní kurz 2019 – 5 lekcí

Jednotná cena kurzu –  1.350 Kč (5 lekcí)