Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4 let
v AQUACENTRU ŠUTKA v Praze 8

AQUACENTRUM ŠUTKA ( http://www.sutka.eu )

Čimická 848/41

Praha 8

GPS: 50.127323, 14.433009

Parkování: ZDARMA, 270 parkovacích míst včetně stání pro handicapované

Metro: C - Kobylisy

Autobus: Čimický háj (102, 144, 152, 177 a 200)

Jedná se o zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání pro děti – výukový bazén, šatnové zázemí se sprchami, dětský koutek, prostor pro sušení vlasů a skříňky na cennosti na 10 Kč. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Po dobu kurzů není bazén přístupný veřejnosti.

Bazén je nerezový, vhodný pro děti od 6 měsíců, teplota cca 30 – 31 °C.

Doprovodu (např. tatínek, babička, dědeček atd.) je vstup do prostoru výukového bazénu na Šutce povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které se nutné v prostorách výukového bazénu určeného pro kojence dodržovat.  Doprovod vstupuje na kartičku dítěte – není třeba dopředu hlásit ani mít další kartičku. Žádné další poplatky za doprovod nejsou účtovány.

Hlavní vchod je společný pro Aquacentrum i výukový a relaxační bazén. Každý účastník kurzu obdrží vstupní kartičku na jméno dítěte (kartička bude k dispozici na oranžovém stolečku při vstupu, dokud si jí účastník nevyzvedne). Kartičku vymění na pokladně Aquacentra za čip, který mu umožní vstup do výukového bazénu (schody dolů proti hlavnímu vchodu).

Čip musí být na pokladně vrácen do 45 minut po skončení lekce ve výukovém bazénu, účastník po vrácení čipu opět obdrží kartičku dítěte. Za ztrátu čipu je účtován poplatek 500 Kč.

Ideální je dostavit se 15 minut před samotnou lekcí, ať můžete v klidu převléct sebe i dítě, po skončení lekce je ideální strávit 30 minut aklimatizací v dětském koutku.

Před vstupem do prostoru herničky na Šutce se rodiče i děti vyzují a boty uloží pod lavičky, kočárky se také nechávají v prostoru u laviček – prostory herničky jsou již „čistou zónou“.

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro miminko (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné – sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Aklimatizace – dětský koutek – k využití před a po plavání ….

Relaxační bazén (bazén u vodního baru) má teplotu vody cca 29°C a zde plavou starší děti.

Vstup je přes hlavní šatny.

Hlavní vchod je společný pro Aquacentrum i výukový a relaxační bazén. Každý účastník kurzu obdrží vstupní kartičku na jméno dítěte (kartička bude k dispozici na oranžovém stolečku při vstupu, dokud si jí účastník nevyzvedne). Kartičku vymění na pokladně Aquacentra za čip, který mu umožní vstup do relaxačního bazénu (projdete rovnou do prostor hlavních šaten, máme tam malou herničku), do 60 minut po skončení lekce musí být čip vrácen.

Vstup bude umožněn 15 minut před samotnou lekcí, po skončení lekce je ideální strávit 30 minut aklimatizací v dětském koutku.

Doprovod nemá povolený vstup do relaxačního bazénu, výjimečně lze povolit vstup po předchozí domluvě..

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro miminko (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné – sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Většina pojišťoven každoročně přispívá na plavání dětí - požádejte si o příspěvek nejdéle do 3 měsíců od přihlášení
VZP: 500 Kč
Vojenská zdravotní pojišťovna: 1 000 Kč
OZP (Oborová zdravotní pojišťovna): 500 - 1 000 Kč
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: 500 Kč
Copyright © 2017 Plavání pro děti Delfín. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.