Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Kojenecký bazén PRAŽAČKA

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 3,5 let

Sportovní a rekreační areál PRAŽAČKA – http://www.prazacka.cz/

Za Žižkovskou vozovnou 19/2716, Praha 3 – Žižkov

  • Tram č. 1, 9 – zastávka Vozovna Žižkov
  • Bus č. 133, 136, 207 – zastávka Na Ohradě

Nový kojenecký bazén pro plavání kojenců a batolat od 6 měsíce do 3,5 let na Praze 3 Žižkov

Jedná se o zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání pro děti – výukový bazén, šatnové zázemí se sprchami a dětský koutek. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Bazén není přístupný veřejnosti.

Kojenecký bazén Pražačka

Bazén o rozměrech 4,5 x 5 x 1,2 metru je vhodný pro plavání kojenců od šesti měsíců, teplota vody cca 30 °C.

Maximálně 6 dětí ve skupině

Sauna u bazénku pro všechny účastníky našich kurzů plavání ZDARMA!!!!!!

Pro vstup na lekce do kojeneckého bazénu na Pražačce není potřeba vstupní kartičky, paní na recepci mají aktualizované seznamy účastníků na daný den, stačí nahlásit jméno dítěte a obdržíte klíče od skříňky, klíče je nutné vrátit nejpozději do 45 minut po skončení lekce, pokud potřebujete být v herničce mimořádně déle, vraťte prosím klíček od skříňky a pak se do herničky opět vraťte – je tam málo skříněk, tak aby si maminky z dalších kurzů měly kam dát věci. Před vstupem do „čistých prostor“ Pražačky (až za pokladnou) jsou umístěny igelitové tašky na boty, prosím vyzujte si boty a dejte do tašky, vstup v botách zakázán – vše označeno. U kojeneckého bazénu je k dispozici pro účastníky kurzu malá sauna zdarma.

Doprovod vstupuje s dítětem – není třeba dopředu hlásit. Žádné další poplatky za doprovod nejsou účtovány. Doprovodu (např. tatínek, babička, dědeček atd.) je vstup do prostoru výukového bazénu povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které se nutné v prostorách výukového bazénu určeného pro kojence dodržovat.

Sauna zdarma - Pražačka

Aklimatizace – dětský koutek –  k využití před a po plavání…

 

Dětský koutek - Pražačka

 

Sprchy

Šatny

Šatny - Pražačka

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro miminko (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné –  sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Pojištění odpovědnosti

Každý účastník kurzu (dospělá osoba i dítě) má povinnost mít po celou dobu kurzu sjednané platné pojištění odpovědnosti, které pokryje případné nehody jím zaviněné. Nejčastěji se jedná o nehodu dítěte, kdy dojde k ublinknutí dítětě do bazénu, plena neudrží stolici a dojde k znečištění vody v bazénu atd. Výše škody záleží na mnoho okolnostech – rozsahu znečištění, denní době (nutnost rušit další kurzy atd). Většina pojištění odpovědnosti za škodu všech členů domácnosti je automaticky zahrnuta v pojištění domácnosti, doporučujeme ověřit, zda skutečně kryje všechna rizika. V případě, že plnění nebude uskutečněno z pojistného krytí, účastník se zavazuje veškeré řádně vynaložené a doložené náklady uhradit z vlastních prostředků – může se jednat nejen o vyčištění bazénu, ale také náklady vynaložené na rušení dalších kurzů, které nemohou být důsledkem zavinění realizovány a poskytnutí kompenzace za zrušené lekce dalším účastníkům, které nehoda nebo její důsledky postihnou. Neberte prosím tuto povinnost jako nevýhodu oproti jiným plaveckým školám, spíše naopak – bez pojistky musíte jakoukoliv škodu, kterou dítě způsobí uhradit – např. v obchodě omylem rozbije drahou lahev atd. Pokud dojde k nehodě u jiné plavecké školy, i ta bude vyžadovat úhradu vynaložených nákladů, přestože jste na to dopředu nebyli upozorněni.

Copyright © 2017 Plavání pro děti Delfín. Všechna práva vyhrazena.