Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Náhrady

Náhradový systém PLAVÁNÍ DELFÍN – plavání kojenců, batolat a miminek od ukončeného 6. měsíce věku do cca 4 let ve výukovém a relaxačním bazénu na Šutce a v kojeneckém bazénu na Pražačce

Všichni noví účastníci se musí registrovat do náhradového systému https://plavani-delfin.webooker.eu

Odkaz pro přihlášení pro stávající účastníky:  https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

Omluvy z lekcí

Všichni účastníci obdrželi e-mailem přihlašovací údaje do systému a to ihned po zápisu do kurzu. Omluvy je možné provádět pouze přes systém – https://plavani-delfin.webooker.eu/Login nebo pomocí sms kódu uvedeného na kartičce, kterou obdržíte jako přílohu e-mailu přihlášení na kurz. Jakmile hodinu omluvíte, obdržíte na Váš e-mail potvrzení o tom, že lekce byla řádně omluvena. Absenci dítěte prosím omlouvejte ihned, jakmile se o ní dozvíte, nejpozději do 8.00 h ranní v den lekce. Pokud se řádně a včas omluvíte z lekce, můžete čerpat neomezené množství náhrad v daném kurzu a to na obou našich bazénech (Šutka i Pražačka). Pokud budete pokračovat v dalším bezprostředně navazujícím kurzu, převedeme Vám všechny náhradní lekce, které ovšem musí být vyčerpány v navazujícím kurzu, pokud nepokračujete, tak se převádí max. dvě náhrady (v případě nástupu později pouze 1 náhrada).  V případě plánované dovolené atd. je tedy vhodné vyčerpat náhrady co nejdříve (i dopředu) a nenechávat výběr na poslední chvíli. V případě letního zkráceného kurzu plaveme pouze 1 den, není tedy možné čerpat náhrady v rámci kurzu a 2 náhrady tedy budou převedeny do dalšího kurzu. Náhrady pokračujícím budou převedeny automaticky do systému po skončení poslední lekce kurzu.

Přihlašování na náhrady

Přihlašování na náhrady je možné jedině přes systém na https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

Po přihlášení do systému uvidíte v rozvrhu veškeré lekce (na Šutce i Pražačce), které jsou vhodné pro Váš věk a pokročilost, jiné lekce nevidíte – nemůže se tedy stát, že se přihlásíte na nevhodnou lekci. Přihlašování je možné provádět kdykoliv, tj. i těsně před začátkem lekce, mnoho míst se uvolní po  8 h ranní – v rozmezí 7.00 – 8.00 h ráno je prováděno nejvíce omluv. Jakmile se na náhradu přihlásíte, opět obdržíte e-mailem potvrzení o přihlášení. Pokud ve Vámi vybraném kurzu není v současné době místo, systém Vás přihlásí na čekací listinu a jakmile se místo uvolní, automaticky Vás na lekci přihlásí – o tom budete informováni e-mailem. Toto automatické přihlášení funguje pouze do 8 h ranní daného dne, pokud se někdo omluví později, systém Vás již nepřihlásí, je tedy ideální zkontrolovat po 8 h ranní volná místa a případně se přihlásit na vybranou lekci.

Maminky, které s námi již plavaly a pokračují v kurzu, mají v systému uvedeny náhrady z minulého kurzu, které mohou vyplavat.

Maminky, které již v kurzu nepokračují a pouze vybírají náhrady, se přihlašují prostřednictvím sms, e-mailu nebo tel.

V případě technických problémů nebo dotazů volejte 731 676 533 nebo pište na Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.

Copyright © 2017 Plavání pro děti Delfín. Všechna práva vyhrazena.