Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Zápis

Přihlášení do kurzu plavání kojenců, miminek a batolat od ukončeného 6.měsíce věku do cca 4 let v  Aquacentrum Šutka, Čimická Praha 8 nebo kojenecký bazén Pražačka, Za Žižkovskou vozovnou, Praha 3

Postup pro nové zájemce:

Kurzy jsou rozděleny dle věku a dovedností,  abychom Vám tedy mohly nabídnout vhodné kurzy, musíme znát pokročilost a věk dítěte.

Přihlásit se tedy můžete:

  • e-mailem: Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
  • telefonicky na 731 676 533
  • vyplněním poptávkového formuláře na http://www.plavani-delfin.cz/poptavka/ 

Maximálně do 24 hodin Vám zašleme nabídku termínů vhodných pro Vaše dítě, plaveme od pondělí do čtvrtka od 9.00 do 17.00 h

Jakmile odsouhlasíte vhodný termín, budete požádáni o registraci do našeho systému na https://plavani-delfin.webooker.eu, následně Vás zařadíme do vybraného kurzu a systém Vám automaticky zašle potvrzení o přihlášení, kde budou veškeré informace o kurzu a zároveň přílohou e-mailu bude faktura k úhradě a platební instrukce. Zálohu ve výši 1.000 Kč je nutné uhradit do pěti pracovních dnů od zařazení do kurzu, zbytek dle splatnosti (do 30 dnů od registrace, pokud zbývá do zahájení kurzu méně než 30 dnů, bude uvedena splatnost do zahájení prvního kurzu). Pokud nebudete chtít platbu zadávat 2 x, můžete samozřejmě uhradit najednou. Není možné hradit hotově, pouze přes bankovní účet. Po úhradě obdržíte na Váš e-mail potvrzení o přijaté platbě.

Doklad pro čerpání benefitů nebo fakturu pro zaměstnavatele Vám vystavíme na požádání.

Zaplacením zálohy, případně uhrazením celého kurzovného, účastník kurzu souhlasí se zde uvedenými podmínkami,  PROVOZNÍM ŘÁDEM PLAVÁNÍ DELFÍN, provozním a návštěvním řádem Aquacentra Šutka.

Postup pro stávající účastníky:

Stačí napsat sms nebo e-mail, že chcete v kurzu pokračovat.

Zkušební lekce plavání zdarma

Na lekci se můžete přijít podívat kdykoli v době plavání po předchozí domluvě. Vyzkoušejte si zdarma zkušební lekci a pak se rozhodněte, zda budete v plavání pokračovat.

Storno poplatky platné od 01.07.2017

1. Pokud stornujete kurz před začátkem kurzů, účtujeme storno poplatek ve výši 500 Kč.

2. Pokud stornujte kurz v jeho průběhu, vrátíme Vám částku za zbývající hodiny a odečteme 1.000 Kč storno poplatek.

Pokud bude kurz stornován ze skutečně závažného důvodu, může být storno poplatek na základě dohody snížen.

Samozřejmě chápeme, že se může stát cokoliv nepředvídatelného, takže v případě dlouhodobé nemoci, úrazu, přestěhování či jiných nepředvídatelných záležitostí, budeme přistupovat ohleduplně a zvážíme i případné odpuštění storno poplatku. Prosíme ovšem také o pochopení naší situace – jsme nuceny hradit poměrně vysoké náklady za pronájem bazénu, které jsou fixní a je nutné je uhradit i v případě, že bude plavat jen pár dětí… pokud se děti v průběhu kurzu odhlásí je většinou nereálné zařadit do již probíhajícího kurzu další plaváčky. Snažíme se tedy maminkám vyjít maximálně vstříc, ale v rámci možností.

Příspěvky pojišťoven

VZP: 500 Kč

Vojenská zdravotní pojišťovna: 1 000 Kč

OZP (Odborová zdravotní pojišťovna): 1 000 Kč (děti do 1 roku), 500 Kč (děti od 1 roku)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna: 500 Kč

Copyright © 2017 Plavání pro děti Delfín. Všechna práva vyhrazena.