Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník plavání Aquacentrum Šutka

Členské příspěvky Plavání Delfín z.s. – plavání kojenců, miminek, batolat a dětí od 6. měsíce věku do cca 5 let – AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8, letní kurzy plavání pro kojence a děti na Šutce

DĚKUJEME – v současné době máme vše OBSAZENO

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na VOLNÁ MÍSTA PLAVÁNÍ KOJENCŮ období duben – červen 2023

 

Čtvrtletní členství –  DUBEN – ČERVEN 2023 – 3.960 Kč

(11 výukových týdnů)

Čtvrtletní členství –  LEDEN – BŘEZEN 2023 – 4.320 Kč

(12 výukových týdnů)

Letní kurzy plavání na ŠUTCE –  SRPEN 2022 – 2.480 Kč

(8 lekcí plavání – lekce 310 Kč)

V úhradě za členství nebo kurz je zahrnut vstup na bazény v době spolkových aktivit pro všechny členy a jejich doprovod  (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 25 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vrácen čip na recepci). Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. U šaten výukového (kojeneckého) bazénu nejsou klasické skřínky, pouze skříňky na cennosti na 10 Kč (vratná záloha).

Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce do výukového bazénu, 15 minut před do relaxačního bazénu. Maximální počet dětí ve skupince je 9.

Uvedené platí pro výukový bazén (výukový bazén je vhodný pro plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do 2,5 let) i pro relaxační bazén (relaxační bazén je vhodný pro plavání dětí od cca 2,5 let věku)