Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Ceník Aquacentrum Šutka

Členské příspěvky Plavání Delfín z.s. – plavání kojenců, miminek, batolat a dětí od 6. měsíce věku do cca 5 let – AQUACENTRUM ŠUTKA, Praha 8

DĚKUJEME – letní období je zcela OBSAZENO

Budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a přijímáme přihlášky na období září – prosinec 2021

 

Pololetní členství –  ZÁŘÍ – PROSINEC 2021 – 3.900 Kč (13 lekcí)

V úhradě za členství je zahrnut vstup na bazény v době spolkových aktivit pro všechny členy a jejich doprovod  (vstup pro doprovod ani jiné poplatky neúčtujeme), 25 minut odborně vedené lekce, aklimatizace před a po lekci (herničku je možné využívat dalších 45 minut po skončení lekce, poté musí být vrácen čip na recepci). Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Prostory jsou vybaveny sušáky na vlasy. U šaten výukového (kojeneckého) bazénu nejsou klasické skřínky, pouze skříňky na cennosti na 10 Kč (vratná záloha).

Vstup bude umožněn 30 minut před začátkem lekce do výukového bazénu, 15 minut před do relaxačního bazénu. Maximální počet dětí ve skupince je 9.

Uvedené platí pro výukový bazén (výukový bazén je vhodný pro plavání kojenců, miminek a batolat od 6. měsíce věku do 2,5 let) i pro relaxační bazén (relaxační bazén je vhodný pro plavání dětí od cca 2,5 let věku)