Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Kojenecký bazén PRAŽAČKA

Plavání kojenců, batolat a dětí od 6 měsíců do 4,5 let na Pražačce (Praha 3) – dostupné plavání pro děti a kojence v Praze

Sportovní a rekreační areál PRAŽAČKA – http://www.prazacka.cz/

Za Žižkovskou vozovnou 19/2716, Praha 3 – Žižkov

  • Tram č. 1, 9 – zastávka Vozovna Žižkov
  • Bus č. 133, 136, 207 – zastávka Na Ohradě

Nový kojenecký bazén pro plavání kojenců a batolat od 6 měsíce do 4,5 let na Praze 3 Žižkov

Jedná se o zcela uzavřený prostor pouze pro účastníky kurzu plavání pro děti – výukový bazén, šatnové zázemí se sprchami a dětský koutek. Pro ohřev jídla mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Kojenecký bazén na Pražačce není přístupný pro veřejnost.

Bazén na Pražačce o rozměrech 4,5 x 5 x 1,2 metru je vhodný pro plavání kojenců od šesti měsíců, teplota vody cca 30 °C.

Maximálně 6 dětí ve skupině.

Sauna u bazénku pro všechny účastníky našich kurzů plavání na Pražačce ZDARMA!!!!!!

Pro vstup na lekce do kojeneckého bazénu na Pražačce není potřeba vstupní kartičky, paní na recepci mají aktualizované seznamy účastníků na daný den, stačí nahlásit jméno dítěte a obdržíte klíče od skříňky, klíče je nutné vrátit nejpozději do 45 minut po skončení lekce, pokud potřebujete být v herničce mimořádně déle, vraťte prosím klíček od skříňky a pak se do herničky opět vraťte – je tam málo skříněk, tak aby si maminky z dalších kurzů měly kam dát věci. Před vstupem do „čistých prostor“ Pražačky (až za pokladnou) jsou umístěny igelitové tašky na boty, prosím vyzujte si boty a dejte do tašky, vstup v botách zakázán – vše označeno. U kojeneckého bazénu je k dispozici pro účastníky kurzu malá sauna zdarma.

Doprovodu, který se aktivně neúčastní plavání ve věku minimálně 15 let např. sourozenec, tatínek, babička, dědeček atd., je vstup do prostoru kojeneckého bazénu povolen pouze po převlečení do čistého trička a kraťasů nebo plavek, dále musí mít vhodnou obuv k vodě nebo jít naboso. Venkovní obuv ani oblečení není dovoleno z důvodu přísných hygienických podmínek, které je nutné v prostorách bazénu určeného pro kojence dodržovat. Doprovod není třeba dopředu hlásit. Děti do 15 let se mohou jako doprovod účastnit pouze v případě, že jsou doprovázeny DALŠÍ DOSPĚLOU OSOBOU. DĚTI MLADŠÍ 15 LET SE NEMOHOU V PROSTORÁCH PATŘÍCÍCH  KE KOJENECKÉMU BAZÉNU ZDRŽOVAT BEZ DOZORU tj. ani v prostorách herny, bazénu, sprch atd. V případě nepříznivé epidemiologické situace si vyhrazujeme právo DOPROVOD DOČASNĚ ZAKÁZAT z důvodu ochrany zdraví členů.

Sauna zdarma - Pražačka

Aklimatizace – dětský koutek –  k využití před a po plavání…

Sprchy – plavání Pražačka 

Šatny – plavání Pražačka

Nezapomeňte

Jednorázové plovací plenky pro miminko (koupíte v každé drogérii, balení většinou po 12 ks) nebo plovací neoprenové plavky např. Happy Nappy (důležité, aby dobře těsnily kolem nožiček), plavky pro rodiče a osušky. Nepovinné –  sprchový gel, krém nebo tělové mléko, bačkůrky na přezutí pro dítě, přezuvky pro rodiče (ideálně Crocsy či podobná obuv k vodě).

Pojištění odpovědnosti

Každý člen i aktivní doprovod (dospělá osoba i dítě) má povinnost mít po celou dobu členství sjednané platné pojištění odpovědnosti, které pokryje případné nehody jím zaviněné. Nejčastěji se jedná o nehodu dítěte, kdy dojde k ublinknutí dítěte do bazénu, plena neudrží stolici a dojde k znečištění vody v bazénu atd. Výše škody záleží na mnoho okolnostech – rozsahu znečištění, denní době (nutnost rušit další kurzy atd). Většina pojištění odpovědnosti za škodu všech členů domácnosti je automaticky zahrnuta v pojištění domácnosti, doporučujeme ověřit, zda skutečně kryje všechna rizika. V případě, že plnění nebude uskutečněno z pojistného krytí, člen (doprovod) se zavazuje veškeré řádně vynaložené a doložené náklady uhradit z vlastních prostředků – může se jednat nejen o vyčištění bazénu, ale také náklady vynaložené na rušení dalších kurzů, které nemohou být důsledkem zavinění realizovány a poskytnutí kompenzace za zrušené lekce dalším členům nebo účastníkům, které nehoda nebo její důsledky postihnou. Neberte prosím tuto povinnost jako nevýhodu oproti jiným plaveckým školám, spíše naopak – bez pojistky musíte jakoukoliv škodu, kterou dítě způsobí uhradit – např. v obchodě omylem rozbije drahou lahev atd. Pokud dojde k nehodě u jiné plavecké školy, i ta bude vyžadovat úhradu vynaložených nákladů, přestože jste na to dopředu nebyli upozorněni.