Plavání s dětmi - DELFÍNCI

pro miminka a děti do 5 let - Praha 3, Praha 8

Náhrady

Náhradový (docházkový) systém PLAVÁNÍ DELFÍN z.s. pro kurzy plavání kojenců, batolat a miminek od ukončeného 6. měsíce věku do cca 4 let ve výukovém a relaxačním bazénu na Šutce a v kojeneckém bazénu na Pražačce

Náhradový (docházkový) systém platný od 01.01.2020

Všichni noví členové se musí registrovat do docházkového systému: https://plavani-delfin.webooker.eu

Odkaz pro přihlášení pro stávající členy:  https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

V případě ztráty hesla stačí zadat do systému registrační e-mail a zapomenuté heslo bude členovi odesláno na jeho registrační e-mail.

Omluvy z lekcí

POZOR ZMĚNA Z DŮVODU PŘESUNU LEKCÍ  V DŮSLEDKU VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU – AŽ DO ODVOLÁNÍ NENÍ MOŽNÉ PROVÁDĚT OMLUVY PROSTŘEDNICTVÍM SMS, POUZE PROSTŘEDNICTVÍM SYSTÉMU. Děkujeme za pochopení.

Omluvy je možné provádět pouze přes systém – https://plavani-delfin.webooker.eu/Login nebo pomocí sms kódu (sms kód je uvedený na kartičce, která tvoří přílohu e-mailu Přihlášení na kurz). Jakmile člen omluví lekci přes systém, obdrží na registrační e-mail potvrzení o tom, že lekce byla řádně omluvena, pokud bude člen omlouvat lekci sms kódem, obdrží potvrzovací sms. Pokud potvrzovací sms nebo e-mail neobdrží, znamená to, že lekce nebyla řádně omluvena. Absenci dítěte člen omlouvá ihned, jakmile se o ní dozví, nejpozději do 8.00 h ranní v den lekce, pozdější omluva je možná, ale nebude za ni náležet náhrada.

Pravidla pro čerpání náhrad ve stavájícím kurzu

Členové, kteří mají zaplacené členství pro dané období a jsou tedy zapsáni na aktuální kurz, mohou čerpat v daném kurzu náhrady na obou našich bazénech (Šutka i Pražačka). POZOR od 01.01.2020 nastává změna: maximální počet omluv za které se poskytují náhrady se rovná počtu lekcí v daném kurzu!!! Např. kurz bude mít 11 lekcí, max. počet omluv je tedy stanoven na 11 – sčítají se veškeré omluvy tj. i omluvy náhradních lekcí. Toto omezení není v řádném případě z důvodu omezování ve výběru náhrad, ale naopak z důvodu, aby bylo možné náhrady vybírat lépe. Omezení vzniklo z důvodu, že členové měli v kurzu, který měl 11 lekcí běžně i 20 omluv – omluvili se z řádné lekce, následně se přihlásili na náhradu, omluvili se z náhrady, přihlásili se na čekací listinu na další náhradu, jakmile je systém zapsal, opět se na poslední chvíli např. v 7.55 h omluvili. Členové s běžným stavem omluv pak neměli šanci ani vyčerpat náhrady a navíc není optimální vést lekce tak, že členové na lekci nejsou stabilní, ale každý týden čerpají plavání úplně u jiné instruktorky na jiné lekci, což skutečně nepřispívá kvalitě výuky.

V případě plánované dovolené atd. je tedy vhodné vyčerpat náhrady co nejdříve (i dopředu) a nenechávat výběr na poslední chvíli. V případě letního zkráceného kurzu plaveme pouze 1 den, není tedy možné čerpat náhrady v rámci kurzu a 2 náhrady tedy budou převedeny do dalšího kurzu.

Pravidla pro čerpání náhrad v bezprostředně navazujícím kurzu pro pokračující

Pokud člen uhradí členské přípvěvky a zúčastní se tedy dalšího bezprostředně navazujícího kurzu, budou mu do tohoto kurzu převedeny všechny řádně omluvené náhrady při respektování maximálního počtu omluv pro daný kurz (viz. pravidla pro čerpání uvedená výše). Takto převedené náhrady musí člen vyčerpát v bezprostředně navazujícím kurzu. Náhrady pokračujícím členům budou převedeny automaticky do systému po skončení poslední lekce kurzu.

Pravidla pro čerpání náhrad v bezprostředně navazujícím kurzu pro nepokračující

Pokud již člen neuhradí další členský poplatek a nebude již tedy čerpat výhody v podobě účasti na dalším kurzu, a nebude tak již členem Plavání Delfín z. s., do bezprostředně navazujícího kurzu se mu převádí max. dvě náhrady. Pokud člen v předchozím období uhradil členský příspěvek nižší než 50 %, nemůže čerpat žádné náhrady, pokud ve výši alespoň 50 %, bude mu převedena 1 náhrada.

Přihlašování na náhrady pro pokračující v navazujícím kurzu

Přihlašování na náhrady je možné jedině přes systém na https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

Po přihlášení do systému uvidí člen v rozvrhu veškeré lekce (na Šutce i Pražačce), které jsou vhodné s ohledem na věk a pokročilost, případně lekce o 1 věkovou nebo dovednostní kagorii nižší nebo vyšší – vždy je řádně označeno. Přihlašování může člen provádět kdykoliv, tj. i těsně před začátkem lekce, mnoho míst se uvolní po  8 h ranní – v rozmezí 7.00 – 8.00 h ráno je prováděno nejvíce omluv. Jakmile se na náhradu člen přihlásí, opět obdrží e-mailem potvrzení o přihlášení, pokud potvrzení neobdrží, není přihlášen.  Pokud ve vybraném kurzu není v současné době místo, systém člena přihlásí na čekací listinu a jakmile se místo uvolní, automaticky člena na lekci přihlásí – o tom bude člen informován e-mailem. Toto automatické přihlášení funguje pouze do 8 h ranní daného dne, pokud se někdo omluví později, systém člena již nepřihlásí, je tedy ideální zkontrolovat po 8 h ranní volná místa a případně se přihlásit na vybranou lekci později – přihlašovat na lekce se lze kdykoliv, i 5 i minut před začátkem lekce.

Přihlašování na náhrady pro nepokračující v navazujícím kurzu

Členové, kteří již nepokračujcí v členství a pouze vybírají náhrady, se na náhrady přihlašují prostřednictvím sms, e-mailu nebo tel. a max. 2 náhrady musí vyčerpat v bezprostředně navazujícím kurzu nejpozději do jeho poloviny z důvodu vysoké obsazenosti v druhé polovině kurzu. Takto domluvenou náhradu již nepokračující (tj. nečlenové) nemohou omluvit, je tedy vhodné domlouvat náhradu večer před plánovanou lekcí, případně v daný den.

V případě technických problémů nebo dotazů se mohou členové obracet na  731 676 533 nebo napsat na info@plavani-delfin.cz

Náhradový systém platný do 31.12.2019

Všichni noví účastníci se musí registrovat do náhradového systému https://plavani-delfin.webooker.eu

Odkaz pro přihlášení pro stávající účastníky:  https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

Omluvy z lekcí

Všichni účastníci obdrželi e-mailem přihlašovací údaje do systému a to ihned po zápisu do kurzu. Omluvy je možné provádět pouze přes systém – https://plavani-delfin.webooker.eu/Login nebo pomocí sms kódu uvedeného na kartičce, kterou obdržíte jako přílohu e-mailu přihlášení na kurz. Jakmile hodinu omluvíte, obdržíte na Váš e-mail potvrzení o tom, že lekce byla řádně omluvena. Absenci dítěte prosím omlouvejte ihned, jakmile se o ní dozvíte, nejpozději do 8.00 h ranní v den lekce. Pokud se řádně a včas omluvíte z lekce, můžete čerpat neomezené množství náhrad v daném kurzu a to na obou našich bazénech (Šutka i Pražačka). Pokud budete pokračovat v dalším bezprostředně navazujícím kurzu, převedeme Vám všechny náhradní lekce, které ovšem musí být vyčerpány v navazujícím kurzu, pokud nepokračujete, tak se převádí max. dvě náhrady (v případě nástupu později pouze 1 náhrada).  V případě plánované dovolené atd. je tedy vhodné vyčerpat náhrady co nejdříve (i dopředu) a nenechávat výběr na poslední chvíli. V případě letního zkráceného kurzu plaveme pouze 1 den, není tedy možné čerpat náhrady v rámci kurzu a 2 náhrady tedy budou převedeny do dalšího kurzu. Náhrady pokračujícím budou převedeny automaticky do systému po skončení poslední lekce kurzu.

Přihlašování na náhrady

Přihlašování na náhrady je možné jedině přes systém na https://plavani-delfin.webooker.eu/Login

Po přihlášení do systému uvidíte v rozvrhu veškeré lekce (na Šutce i Pražačce), které jsou vhodné pro Váš věk a pokročilost, jiné lekce nevidíte – nemůže se tedy stát, že se přihlásíte na nevhodnou lekci. Přihlašování je možné provádět kdykoliv, tj. i těsně před začátkem lekce, mnoho míst se uvolní po  8 h ranní – v rozmezí 7.00 – 8.00 h ráno je prováděno nejvíce omluv. Jakmile se na náhradu přihlásíte, opět obdržíte e-mailem potvrzení o přihlášení. Pokud ve Vámi vybraném kurzu není v současné době místo, systém Vás přihlásí na čekací listinu a jakmile se místo uvolní, automaticky Vás na lekci přihlásí – o tom budete informováni e-mailem. Toto automatické přihlášení funguje pouze do 8 h ranní daného dne, pokud se někdo omluví později, systém Vás již nepřihlásí, je tedy ideální zkontrolovat po 8 h ranní volná místa a případně se přihlásit na vybranou lekci.

Děti, které s námi již plavaly a pokračují v kurzu, mají v systému uvedeny náhrady z minulého kurzu, které mohou vyplavat.

Děti, které již v kurzu nepokračují a pouze vybírají náhrady, se přihlašují prostřednictvím sms, e-mailu nebo tel. a max. 2 náhrady musí vyčerpat v bezprostředně navazujícím kurzu nejpozději do jeho poloviny z důvodu vysoké obsazenosti v druhé polovině kurzu.

V případě technických problémů nebo dotazů volejte 731 676 533 nebo pište na info@plavani-delfin.czTato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.